MF – wiki heslo

Posted on 19th Březen 2017 in O mně

 

http://cs.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Fi%C5%A1meister

 

 

 

comments: 5 »

5 Responses to “MF – wiki heslo”

 1. Oby napsal:

  No né, Henry, nový příspěvek. :-) Už jsem myslela, že jsi blog úplně pustil k vodě. Jen náhodou jsem nakoukla a překvapeně se usmívám. :-)

  • fismeister napsal:

   Ahoj! Děkuju za pohled k narozeninám!

   Chci to tu zase obnovit, nebo aspoň aktualizovat, měnil jsem poslední léta jen Bibliografii… Ale mám pěkné heslo na Wiki, s dobrou fotografií, tak jsem sem dal odkaz.

   Pac.

   • Oby napsal:

    Ahoj. Nemáš za co, jsem ráda, že pohled přišel. :-) Těším se tedy, že sem občas něco přidáš. Hodně lidí, co jsem k nim chodila nakukovat na bloguje se psaním úplně seklo. Já to též flákám, jednou za měsíc přihodím nějaké fotky, na psaní nemám čas a inspiraci. Sem tam nějaký blábol pověsím jen na FB. Ten tvůj záznam na wiki jsem si přečetla – je to moc pěkně udělané. Měj se co nejlépe, mávám. :-)

 2. nominek napsal:

  Ahoj Henry, taky po čase nakukuji a gratuluji k wiki heslu :-)

  • fismeister napsal:

   Děkuju! Zrovna jsem se hrozně zaradoval, díky Karlu Shukerovi se moje jméno objevilo ve Fortean Times! Doufám, že prožíváte krásné léto a moc pozdravuju.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>