Control

Posted on 26th Leden 2010 in Texty
Několik textů a fotek po Corbijnově filmu.

Click here to read more.. »

comments: 30 »

Zde vezmi!

Posted on 24th Leden 2010 in Texty
Nenásleduje facka, na rozdíl od úžasné hry, z níž jsem si pújčil citát, ale, protože mám pocit, že v řečtině není dost stránek o mém koníčku z největších, kryptozoologii, na nichž by zmiňovali mého vzácného přítele Karla Shukera, článek o něm řecky, ať ve vyhledávačích přibude další stránka. S dvěma záhadologickými obrázky (no, řekněme) a českou otázkou pro vás všechny na konci. Přeložila výtečná kyperská básnířka Nora Nadjarianová. Od Karla – který je mimochodem báječný člověk, skvělý vědec, kreslíř a básník a motorkář – vyšlo česky pět knih: vřele vám je doporučuji! Jeho blogy mám i v Odkazech.
Karl

Click here to read more.. »

comments: 42 »

Pčely

Posted on 17th Leden 2010 in Texty
antispam 003
Inu, pčely. Pro Oby, která přišla na báječný nápad
týkající se "Ve stínu pádišáha".

Click here to read more.. »

comments: 50 »

Koláž s chlebíčky a čajem

Posted on 10th Leden 2010 in Texty

 

k v 001

Dnia 8go października zebrał się komitet w domu prezydenta Barbicane pod l. 3, przy ulicy Republikańskiej; ażeby zaś zgłodniały żołądek nie przerywał mruczeniem ważnej dyskusyi, zasiedli czterej członkowie Gun-klubu około stołu, zastawionego sandwiksami i potężnymi czajnikami.

Click here to read more.. »

comments: 30 »

křídová hnízda

Posted on 3rd Leden 2010 in Texty
Alex byl tuhle rád, že se ho poprvé někdo zeptal, proč čte knížku vzhůru nohama, místo aby mu ji vzal z rukou a beze slova obrátil. To je přece bezva. Alex nemá rád vajíčka, ale Kryštůfek ano, a dneska jedno měl:

K jídlo

Click here to read more.. »

comments: 82 »